Egzaminy zawodowe MZSP

Terminy i listy egzaminów dla klas Technikum CZERWIEC 2017

Technik technologii drewna

 

Kwalifikacja A.13 - Wytwarzanie wyrobów stolarskich
Termin 2017-06-20, godzina: 10:00
Część pisemna
Sala aula
Lista uczestników
  1. Dytko Przemysław
  2. Froń Michał
  3. Golowski Grzegorz
  4. Lorenc Mateusz
  5. Mastyj Grzegorz
  6. Szczęsny Tomasz
  7. Szynal Dawid
  8. Warchoł Szymon
  9. Ziemba Dawid
  10. Zubik Miłosz

 

Kwalifikacja A.13 - Wytwarzanie wyrobów stolarskich
Termin 2017-06-23 o godz. 15:00
Część praktyczna
Sala stolarnia
Lista uczestników
  1. Dytko Przemysław
  2. Froń Michał
  3. Golowski Grzegorz

 

Kwalifikacja A.13 - Wytwarzanie wyrobów stolarskich
Termin 2017-06-24 o godz. 09:00
Część praktyczna
Sala stolarnia
Lista uczestników
  1. Lorenc Mateusz
  2. Mastyj Grzegorz
  3. Szczęsny Tomasz
  4. Szynal Dawid
Kwalifikacja A.13 - Wytwarzanie wyrobów stolarskich
Termin 2017-06-24 o godz. 15:00
Część praktyczna
Sala stolarnia
Lista uczestników
  1. Warchoł Szymon
  2. Ziemba Dawid
  3. Zubik Miłosz

 

Kwalifikacja

A.50 - Organizacja i prowadzenie procesów przetwarzania

drewna

Termin 2017-06-20 o godz. 12:00
Część pisemna
Sala aula
Lista uczestników
  1. Biega Grzegorz
  2. Gabrychowicz Michał
  3. Golowski Wojciech
  4. Kulikowski Michał
  5. Madej Jarosław
  6. Ochała Michał
  7. Pałka Kamil
  8. Pitrus Eryk
  9. Śnieżek Dawid
  10. Świerk Paweł
  11. Wojtoń Franciszek
  12. Ziemba Jakub

 


 

Kwalifikacja

A.50 - Organizacja i prowadzenie procesów przetwarzania

drewna

Termin 2017-06-26 o godz. 13:00
Część praktyczna
Sala 3
Lista uczestników
  1. Biega Grzegorz
  2. Gabrychowicz Michał
  3. Golowski Wojciech
  4. Kulikowski Michał
  5. Madej Jarosław
  6. Ochała Michał
  7. Pałka Kamil
  8. Pitrus Eryk
  9. Śnieżek Dawid
  10. Świerk Paweł
  11. Wojtoń Franciszek
  12. Ziemba Jakub

 


 

Technik cyfrowych procesów graficznych

 

Kwalifikacja

A.54 - Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu

drukowania

Termin 2017-06-20 o godz. 10:00
Część pisemna
Sala aula
Lista uczestników
  1. Bolek Bartosz
  2. Jędrzejczak Adrian
  3. Jurczak Hubert
  4. Korab Edyta
  5. Kostyra Marek
  6. Krynicki Szymon
  7. Kwolek Hubert
  8. Litwin Fabian
  9. Meier Mateusz
  10. Ryba Tomasz
  11. Zubel Krystian

 

Kwalifikacja

A.54 - Przygotowywanie materiałów graficznych do procesu

drukowania

Termin 2017-06-28 o godz. 09:00
Część praktyczna
Sala CNC
Lista uczestników
  1. Bolek Bartosz
  2. Jędrzejczak Adrian
  3. Jurczak Hubert
  4. Korab Edyta
  5. Kostyra Marek
  6. Krynicki Szymon
  7. Kwolek Hubert
  8. Litwin Fabian
  9. Meier Mateusz
  10. Ryba Tomasz
  11. Zubel Krystian

  

Kwalifikacja A.25 - Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych
Termin 2017-06-20 o godz. 12:00
Część pisemna
Sala aula
Lista uczestników
  1. Cierpiak Paula
  2. Gazda Barbara
  3. Jurczak Bartłomiej
  4. Kanik Szymon
  5. Kędra Piotr
  6. Kołacz Przemysław
  7. Mazan Mateusz
  8. Ostrowski Jakub
  9. Ryniak Amelia
  10. Stec Adrian

 

Kwalifikacja A.25 - Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych
Termin 2017-06-29 o godz. 09:00
Część praktyczna
Sala CNC
Lista uczestników
  1. Cierpiak Paula
  2. Gazda Barbara
  3. Jurczak Bartłomiej
  4. Kanik Szymon
  5. Kędra Piotr
  6. Kołacz Przemysław
  7. Mazan Mateusz
  8. Ostrowski Jakub
  9. Ryniak Amelia
  10. Stec Adrian

 

 

Technik organizacji reklamy

 

Kwalifikacja A.26 - Sprzedaż produktów i usług reklamowych
Termin 2017-06-20 o godz. 14:00
Część pisemna
Sala aula
Lista uczestników
  1. Borek Nikodem
  2. Cząstka Dominika
  3. Jakieła Dominik
  4. Jasłowska Natalia
  5. Karkoszka Patrycja
  6. Knap Anna
  7. Krupa Anabella
  8. Machowska Sylwia
  9. Mularczyk Julia
  10. Niwińska Paulina
  11. Penar Paulina
  12. Sztur Piotr

 

Kwalifikacja A.26 - Sprzedaż produktów i usług reklamowych
Termin 2017-06-30 o godz. 08:00
Część praktyczna
Sala P1
Lista uczestników
  1. Borek Nikodem
  2. Cząstka Dominika
  3. Jakieła Dominik
  4. Jasłowska Natalia
  5. Karkoszka Patrycja
  6. Knap Anna
  7. Krupa Anabella
  8. Machowska Sylwia
  9. Mularczyk Julia
  10. Niwińska Paulina
  11. Penar Paulina
  12. Sztur Piotr

 

 

Technik informatyk

 

Kwalifikacja E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych
Termin 2017-06-20 o godz. 10:00
Część pisemna
Sala aula
Lista uczestników
  1. Barud Sebastian
  2. Boroń Eryk
  3. Duplaga Artur
  4. Dziadosz Adrian
  5. Fic Dominika
  6. Frużyński Mateusz
  7. Graba Krystian
  8. Guzik Bartosz
  9. Iszczyłowicz Marcin
  10. Jagielski Konrad
  11. Jarosz Łukasz
  12. Kałwik Konrad
  13. Kandefer Paweł
  14. Kawa Kamil
  15. Kuśnierczak Izabela
  16. Latkiewicz Artur
  17. Mikulec Damian
  18. Mosoń Karol
  19. Pelczar Hubert
  20. Pietryka Piotr
  21. Pilarski Łukasz
  22. Plata Piotr
  23. Początek Adrian
  24. Rzepka Arkadiusz
  25. Sabat Dawid
  26. Stanowski Dominik
  27. Such Sebastian
  28. Szczurek Patryk
  29. Wierdak Damian
  30. Wilusz Paweł
  31. Wojtowicz Grzegorz
  32. Zborowski Erwin
  33. Ziębka Szymon

  

Kwalifikacja E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych
Termin 2017-06-28 o godz. 08:00
Część praktyczna
Sala P2
Lista uczestników
  1. Barud Sebastian
  2. Boroń Eryk
  3. Duplaga Artur
  4. Dziadosz Adrian
  5. Fic Dominika

 

Kwalifikacja E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych
Termin 2017-06-28 o godz. 12:00
Część praktyczna
Sala P2
Lista uczestników
  1. Frużyński Mateusz
  2. Graba Krystian
  3. Guzik Bartosz
  4. Iszczyłowicz Marcin
  5. Jagielski Konrad
  6. Jarosz Łukasz

 

Kwalifikacja E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych
Termin 2017-06-28 o godz. 16:00
Część praktyczna
Sala P2
Lista uczestników
  1. Kałwik Konrad
  2. Kandefer Paweł
  3. Kawa Kamil
  4. Kuśnierczak Izabela
  5. Latkiewicz Artur
  6. Mikulec Damian

  

Kwalifikacja E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych
Termin 2017-06-29 o godz. 08:00
Część praktyczna
Sala P2
Lista uczestników
  1. Mosoń Karol
  2. Pelczar Hubert
  3. Pietryka Piotr
  4. Pilarski Łukasz
  5. Plata Piotr
  6. Początek Adrian

 

Kwalifikacja E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych
Termin 2017-06-29 o godz. 12:00
Część praktyczna
Sala P2
Lista uczestników
  1. Rzepka Arkadiusz
  2. Sabat Dawid
  3. Stanowski Dominik
  4. Such Sebastian
  5. Szczurek Patryk

 

Kwalifikacja E.12 - Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych
Termin 2017-06-29 o godz. 16:00
Część praktyczna
Sala P2
Lista uczestników
  1. Wierdak Damian
  2. Wilusz Paweł
  3. Wojtowicz Grzegorz
  4. Zborowski Erwin
  5. Ziębka Szymon

  

Kwalifikacja E.13 - Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami
Termin 2017-06-20 o godz. 12:00
Część pisemna
Sala aula
Lista uczestników
  1. Budek Konrad
  2. Dąbrowski Bartłomiej
  3. Florek Mateusz
  4. Gazda Dominik
  5. Gniady Krzysztof
  6. Jakieła Krystian
  7. Jakubowicz Kamil
  8. Kaczmarski Radosław
  9. Kilar Kamil
  10. Kleczyński Andrzej
  11. Michna Arkadiusz
  12. Paszek Wojciech
  13. Paściak Patryk
  14. Patla Bartosz
  15. Rymar Kamil
  16. Sokół Karol
  17. Stanisz Jacek
  18. Sujkowski Sebastian
  19. Szuba Oskar
  20. Wójcik Adrian

 

Kwalifikacja E.13 - Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami
Termin 2017-06-23 o godz. 12:00
Część praktyczna
Sala P2
Lista uczestników
  1. Budek Konrad
  2. Dąbrowski Bartłomiej
  3. Florek Mateusz
  4. Gazda Dominik
  5. Gniady Krzysztof

  

Kwalifikacja E.13 - Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami
Termin 2017-06-23 o godz. 16:00
Część praktyczna
Sala P2
Lista uczestników
  1. Jakieła Krystian
  2. Jakubowicz Kamil
  3. Kaczmarski Radosław
  4. Kilar Kamil
  5. Kleczyński Andrzej

 

Kwalifikacja E.13 - Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami
Termin 2017-06-24 o godz. 08:00
Część praktyczna
Sala P2
Lista uczestników
  1. Michna Arkadiusz
  2. Paszek Wojciech
  3. Paściak Patryk
  4. Patla Bartosz
  5. Rymar Kamil

 

Kwalifikacja E.13 - Projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami
Termin 2017-06-24 o godz. 12:00
Część praktyczna
Sala P2
Lista uczestników
  1. Sokół Karol
  2. Stanisz Jacek
  3. Sujkowski Sebastian
  4. Szuba Oskar
  5. Wójcik Adrian

  

Kwalifikacja

E.14 - Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz

administrowanie bazami

Termin 2017-06-20 o godz. 14:00
Część pisemna
Sala aula
Lista uczestników
  1. Albrycht Filip
  2. Albrycht Adrian
  3. Bieda Andrzej
  4. Bolanowski Maciej
  5. Borek Kamil
  6. Bożek Daniel
  7. Cwynar Wiktor
  8. Dereniowski Grzegorz
  9. Frączek Michał
  10. Hepnar Marcin
  11. Jagielski Radosław
  12. Jędra Jakub
  13. Jurczyk Karol
  14. Kandefer Mateusz
  15. Kozubek Dariusz
  16. Kucab Adrian
  17. Machański Kamil
  18. Murdzek Mikołaj
  19. Nastał Maciej
  20. Olszyński Kamil
  21. Ozimina Patryk
  22. Patryn Sebastian
  23. Pernal Bartłomiej
  24. Piwko Grzegorz
  25. Pulnar Jakub
  26. Robótka Karol
  27. Rynio Daniel
  28. Sabik Konrad
  29. Skwara Tomasz
  30. Słowik Przemysław
  31. Styś Mateusz
  32. Śnieżek Arkadiusz
  33. Tomkiewicz Radosław
  34. Walus Kamil
  35. Wójcik Piotr
  36. Wrona Przemysław
  37. Wyskiel Patryk
  38. Zarzyczny Rafał
  39. Żak Patryk

 

 

Kwalifikacja

E.14- Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz

administrowanie bazami

Termin 2017-06-28 o godz. 08:00
Część praktyczna
Sala P1
Lista uczestników
  1. Albrycht Filip
  2. Albrycht Adrian
  3. Bieda Andrzej
  4. Bolanowski Maciej
  5. Borek Kamil
  6. Bożek Daniel
  7. Cwynar Wiktor
  8. Dereniowski Grzegorz
  9. Frączek Michał
  10. Hepnar Marcin
  11. Jagielski Radosław
  12. Jędra Jakub
  13. Maciejkowicz August

 

Kwalifikacja

E.14- Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz

administrowanie bazami

Termin 2017-06-28 o godz. 12:00
Część praktyczna
Sala P1
Lista uczestników
  1. Jurczyk Karol
  2. Kandefer Mateusz
  3. Kozubek Dariusz
  4. Kucab Adrian
  5. Machański Kamil
  6. Murdzek Mikołaj
  7. Nastał Maciej
  8. Olszyński Kamil
  9. Ozimina Patryk
  10. Patryn Sebastian
  11. Pernal Bartłomiej
  12. Piwko Grzegorz
  13. Pulnar Jakub

 

  

Kwalifikacja

E.14- Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz

administrowanie bazami

Termin 2017-06-28 o godz. 16:00
Część praktyczna
Sala P1
Lista uczestników
  1. Robótka Karol
  2. Rynio Daniel
  3. Sabik Konrad
  4. Skwara Tomasz
  5. Słowik Przemysław
  6. Styś Mateusz
  7. Śnieżek Arkadiusz
  8. Tomkiewicz Radosław
  9. Walus Kamil
  10. Wójcik Piotr
  11. Wrona Przemysław
  12. Wyskiel Patryk
  13. Zarzyczny Rafał
  14. Żak Patryk

 

 

Deklaracje przystąpienia do egzaminu w sesji maj-czerwiec 2017

Osoby które chcą przystąpić do egzaminu z kwalifikacji w sesji maj-czerwiec 2017 zobowiązane są do złożenia deklaracji (druk do pobrania w menu "pliki do pobrania") do 16.02.2017. Deklaracje proszę złożyć u pana Rafała Zarycha.